Takipçi satın alım işlemi elbette yasal bir işlemdir. İşlemlerde kullanılan hesaplar, izinleri dahilinde havuza dahil olmakta ve bu şekilde kullanılabilmektedir. Takipçi artırım işlemi bir nevi reklam stratejisidir.
Kesinlikle hayır. SosyalTim Medya, asla sizlerden sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini talep etmez veya bir uygulamaya giriş yapmanızı istemez.
Sunduğumuz hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti oranımız ile hiçbir müşterimizi mağdur etmeyiz. 7/24 online destek ekibimiz her zaman sizlere yardımcı olmak için görevi başında.
SosyalTim Medya ekibi olarak, tatil günleri dahil olmak üzere, 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz. Bu bağlamda, siparişinizin türüne göre verdiğimiz ortalama süreleri içinde tamamlamaya özen gösteriyoruz.
SosyalTim Medya destek ekibine her daim ulaşabilirsiniz. Destek sisteminin yoğunluğuna göre, destek taleplerinize en geç 60 dakika içinde dönüş sağlanmaya çalışıyoruz.
Ne yazık ki henüz sistemimizde mobil ödeme mevcut değildir. Lakin, Kredi kartı ile veya Havale&EFT yöntemi ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.
5 Yıllık tecrübemiz ile söyleyebiliriz ki, sosyal medya hizmeti satın alım işlemleri kurumsal firmalara her daim faydalı olmuştur. Özellikle marka imajının oluşturulması veya büyütülmesi, satışların artırılması gibi konularda faydalı bir hizmettir.
Evet, hiçbir durumda satın alma işleminizi ve bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmayız. Herhangi bir kaynaktan Sosyal Medya Hizmeti satın almak doğal olarak şüphelidir. SosyalTim Medya'da süreci olabildiğince kolay ve şeffaf hale getirmeye adanmış %100 profesyonel bir hizmet sunuyor. Bizden hizmet satın aldığınızda, gizliliğiniz tamamen korunur ve biz hesabınıza izin verdiğinizden daha fazla erişemeyiz. SosyalTim Medya adı altında çalışan hiç kimse sizden hesap bilgilerinizi istemez.
Gönderme işlemi başladıktan sonra işlemi durduramaz veya silme işlemi yapamazsınız. Eğer, gelecek günler için bir sipariş oluşturduysanız siparişinizin işleme alınma saati gelmeden önce siparişlerim sayfasından iptal edebilirsiniz.
Yanlış girilen siparişleriniz için diğer kuruluşlarda olmayan bir özellik sunuyoruz. Tüm hizmetler için geçerli olan bu özellik ile siparişinizi sisteme girdikten 60 saniye içinde iptal etme hakkına sahipsiniz. Siparişlerim sayfasından iptal etmek istediğiniz siparişinizin yanında iptal etme butonu mevcuttur. İptal etme butonu gözükmüyorsa 60 saniye süreniz dolmuş olabilir.
Hayır, Sosyal Medya Hizmeti almak hesabınızı riske atmıyor. Sosyal Medya Hizmeti alan popüler sayfalar ve kişiler yüksek sayıda, bu nedenle Instagram hiçbir hesabı silemez.